Ježdění na elektro-pitbiku v závodní hale

Jedinečný koncept svého druhu najdete také v Ostravě!

Indoorová elektro-síla

Co je to e-pit

E-PIT je tři-čtvrteční (co se týče velikosti) elektrická motorka, určená pro zdokonalování a zlepšování jízdních dovedností na motocyklech. Je to zároveň unikátní stroj, zkonstruovaný u nás na Moravě. 
Jelikož má E-PIT 3 výkonostní stupně, je vhodný jak pro úplné začátečníky na motorkách, tak i pro velmi zkušené jezdce.

Pro motorky E-PIT vznikla také v E-Motion Parku tréninková zóna – nekonečná zatáčka. V tréninkové zóně se tedy nejlépe naučíte ovládat tuto elektro-motorku.

epit pitbike ostrava

e-pit nejen pro závodníky

Pro koho je jízda na e-pitu

Zkušení

Naše dráha v E-Motion Parku je dostatečně široká (rozpětí 6 - 8 metrů) a s velkým poloměrem zatáček. Máte tak dostatečný prostor pro sportovní ježdění na E-PITU.

Začátečníci

Připravujeme ...

informace na začátek

Jak to chodí u nás na okruhu

epit pitbike ostrava

Úvodní jízda

Příchod a trénink

Po příchodu na halu je potřeba si vyřídit registraci na motorky E-PIT (registrace na motokáry vám neplatí). Poté vyrazíte s naším instruktorem jezdit do tréninkové zóny, abyste si osahali motorku a společně zjistili úroveň vaších jízdních dovedností. Instruktor vám vysvětlí vše okolo toho jak E-PIT funguje.
epit pitbike ostrava

obdržení licence

z tréninku na dráhu

Zkušební jízdy v tréninkové zóně trvají min. 20 minut. Po absolvování tréninkové zóny, vám bude udělena licence pro jízdu na dráze pro výkonostní stupeň E2. Samozřejmě můžete i při svém volném ježdění využít služeb našeho instruktora, který vám bude dále pomáhat rozvíjet talent na řízení motorky.
epit pitbike ostrava

Vaše volná jízda

e-pit na maximum

Užijte si všechny výkonostní stupně jedinečného E-PITBIKU na maximum. Můžete jezdit na stupeň E2 a po dosažení časového limitu, můžete jezdit i na nejvyšší stupeň - E3. Poznejte elektro sílu tohoto jedinečného konceptu motocyklu. A v případě potřeby bude náš instruktor v hale E-Motion Parku stále na místě.
  • Standardní jízda na E-PITU trvá 10 minut, z toho 7 minut a 30 vteřin vám budeme měřit časomírou.
  • Vstup na dráhu je umožněn až po 20 minutách absolvování tréninkové zóny, nebo individuálně s instruktorem.

Jsme tady pro vás

Naši instruktoři

Tým instruktorů pod vedením Romana Staroby je připravený se vám věnovat v každém aspektu ježdění na E-PITU. Všichni členové týmu jsou velmi zkušenými jezdci, kteří E-PIT motorky a dráhu E-Motion Parku znají od A až po Z.

Roman je desátým rokem instruktorem na velkých okruzích nejen v ČR, ale i jinde v Evropě a na blízkém východě. Vyučuje sportovní jízdu na motocyklu a druhým rokem má svou pitbikovou školu, kde pracuje s jezdci na rozvoji zákládních dovedností jízdy na motorce. Kromě široké veřejnosti spolupracuje i s profesionálními jezdci z MS.

Přehrát video

Můžu jezdit ve svém oblečení?
Ano, podmínkou je kožená kombinéza, rukavice, boty a přilba.

Jaký je grip na dráze, neklouže to?
Naši instruktoři testovali přilnavost různých druhů pneumatik a povrchů tratě a zvolili tu nejlepší směs pro nejlepší grip.